اصفهان فرش شور > قالیشویی در اصفهان > شستشوی فرش دستباف در اصفهان

اصول شستشوی فرش دستباف در اصفهان

اصول شستشوی فرش دستباف در اصفهان | اصفهان فرشور

قواعد شستشوی فرش دستباف در اصفهان

آلودگی و کثیفی فرش در خانه امری اجتناب ناپذیر است. بالاخص اگر در خانه کودک هم باشد. کثیفی فرش در اصفهان سبب کاهش جلوه و زیبایی آن گشته، پس شستشوی فرش دستباف در اصفهان کاری ضروری خواهد بود. شستشوی فرش در اصفهان و قالیشویی در اصفهان قوانین و قواعد خاص خود را دارد به خصوص اگر فرش شما دستباف نیز باشد. شستشوی فرش دستباف در اصفهان اصول خاصی دارد که با رعایت آنها کیفیت اولیه ی فرش دستباف در اصفهان حتی بعد از شستشوی فرش دستباف در اصفهان نیز حفظ می شود و همچنین سبب می گردد که فرش دستباف کیفیت اولیه خود را از دست نداده و تا حد امکان خصوصیات ظاهری و ساختمانی خود را حفظ نماید. ولیکن چنانچه کار شستشوی فرش دستباف به درستی انجام نگردد، فرش خصوصیات ظاهری خود را از دست خواهد داد و به ساختار آن آسیب وارد می شود. اگر مایل هستید در مورد شستشوی فرش دستباف اصفهان اطلاعات بیشتری کسب کنید با ما همراه باشید.

قواعد شستشوی فرش دستباف در اصفهان | اصفهان فرشور

نکاتی در مورد شستشوی فرش دستباف در اصفهان | اصفهان فرشور

نکاتی در مورد شستشوی فرش دستباف در اصفهان

برای شستشوی فرش دستباف در اصفهان و ممانعت از صدماتی که در اثر شستشوی ناشیانه فرش دستباف می‌توان به آن‌ ها وارد کرد، لازم است برخی را نکات را رعایت نمود. نکاتی که از زرد شدن و یا حتی پوسیده شدن زود هنگام فرش دستباف در اصفهان جلوگیری خواهد کرد. شستشوی فرش دستباف در اصفهان تخصص تیم ما می باشد. برای شستشوی فرش دستباف در اصفهان، شستشوی فرش ماشینی در اصفهان، و انواع خدمات قالیشویی در اصفهان با ما تماس بگیرید.
_ اولین گام این است که فرش دستباف را پیش از شستشوی فرش دستباف اصفهان حتماً غبارروبی نمود.
مهمترین نکته که برای شستشوی فرش دستباف اصفهان باید توجه داشت این است که آیا فرش دستباف، رنگ پس می‌دهد یا خیر؟ به این منظور باید دستمال سفیدی را خیس کرده و بر روی قسمت کوچکی کشید؛ چنانچه دستمال سفید از فرش، رنگی به خود گرفت بهتر است عملیات شستشو را به مراکز شستشوی فرش دستبافت در اصفهان واگذار کرد. تیم ما آمادگی ارائه خدمات مربوط به شستشوی فرش دستباف در اصفهان را به صورت شبانه روزی دارا می باشد.

دومین نکته مهم در پروسه ی شستشوی فرش دستباف اصفهان این نکته است که فرش دستباف را باید بر روی یک سطح سخت و شیب‌دار قرار داد تا آب اضافی در زیر آن نماند و به‌سادگی خارج گردد.
درجه حرارت آب برای این فرش‌ دستبافت باید کاملاً ولرم باشد، برای شستشوی فرش دستباف در اصفهان آب سرد و آب داغ به‌ هیچ‌ وجه و ابدا استفاده نکنید، چراکه رنگ فرش دستبافت در اثر تماس با آب داغ از بین خواهد رفت.
بهترین مواد شوینده برای شستشوی فرش دستباف در اصفهان پودر شستشوی دستی، شامپو فرش، پودر صابون و مایع ظرفشویی است.

نکات مهم در مورد شستشوی فرش دستباف در اصفهان | اصفهان فرشور

چند نکته در مورد شستشوی فرش دستباف در اصفهان | اصفهان فرشور

پس از شستشوی فرش دستباف در اصفهان باید با دستمالی تمیز آن را پرز گیری نمود و برای جلوگیری از پس دادن رنگ به قسمت ‌های دیگر، فرش را مدتی به همان حالتی که بر روی زمین قرار دارد رها کرد.
بهتر است خشک‌ کردن فرش دستبافت دور از نور مستقیم آفتاب باشد و باید آن را از پشت در فضای آزاد پهن نمود. نکته اینجاست که پس ‌از آن که فرش دستبافت پهن شد هرگز بر روی آن آب گرفته نشود؛ زیرا که این عمل به زرد شدن ریشه ‌های فرش دستبافت در اصفهان منجر می گردد.
پس از خشک شدن فرش دستبافت اگر پرزهای فرش جابه‌جا شده ‌اند باید توسط یک برس به نرمی و آرامی بر روی آن کشیده شود تا تمامی پرزها بر جای خود قرار بگیرند.
برای خشک‌ کردن فرش دستبافت پس از عملیات شستشوی فرش دستبافت در اصفهان خود ابدا از دستگاه ‌های گرم‌کننده و حرارتی استفاده نشود.


شستشوی فرش دستباف در اصفهان در منزل

فرش دستباف یک کفپوش بسیار زیبا و شیک در دکوراسیون داخلی منزل محسوب می شود. هماهنگی فرش دستباف با دیگر عناصر طراحی، یک ترکیب کلاسیک و مدرن را با هم القا می کند. فرش دستبافت در اصفهان گران قیمت و ارزشمند می باشد. فرش دستباف عنصر رنگی در طراحی می باشد که گرما و صمیمت را در محیط ایجاد می نماید. شستشوی فرش دستباف در اصفهان برای از بین بردن آلودگی و ناپاکی آن یک راهکار عالی به شمار رفته و به حفظ کیفیت و ماندگاری آن نیز یاری می رساند. شستشوی فرش دستباف در اصفهان که در قالیشویی انجام پذیرد بدون آسیب به الیاف فرش به پایان می رسد و علاوه بر آلودگی، تمامی لکه های قدیمی را نیز تمیز می نماید. برای شستشوی فرش دستبافت در منزل ابتدا با استفاده از جاروبرقی، گرد و خاک فرش دستبافت را از بین ببرید.

شستشوی فرش دستباف در اصفهان در منزل | اصفهان فرشور

شستشوی فرش دستباف در اصفهان در خانه | اصفهان فرشور

مو و پرزهای اضافی به همراه کثیفی و غبار با مکش قوی جارو برقی از آن خارج می گردد. در قالیشویی در اصفهان پیش از پروسه ی شستشوی فرش دستباف در اصفهان عملیات غبار روبی انجام شده و لا به لای فرش از گرد و خاک پاک می گردد. این مرحله در منازل به درستی انجام نمی پذیرد و در شستشوی فرش به شیوه سنتی نمی توان همه غبار و آلودگی را از لا به لای الیاف فرش، پاک کرد. چنانچه تمایل دارید شستشوی فرش دستباف اصفهان را در منزل تجربه کنید می توانید با تماس با تیم پشتیبانی وبسایت اصفهان فرشور تمامی اطلاعات در مورد شستشوی فرش دستباف اصفهان را کسب کرده و بهترین تصمیم برای شستشوی فرش دستباف در اصفهان در منزل را اتخاذ فرمایید.

نکات کاربردی در مورد شستشوی فرش دستبافت در اصفهان

شستشوی فرش دستباف در اصفهان به دلیل نوع بافت و جنسی که دارد از کارهای حساس در زمینه قالیشویی محسوب می شود. اگر شما نیز به انواع فرش دستبافت علاقه‌مند هستید و یک یا چند عدد از این فرش های ارزشمند را در منزل دارید و نگران چگونگی شستشوی فرش دستباف خود می باشید به این نکات توجه فرمایید خرید فرش دستبافت در اصفهان یکی از معمول ترین کارها محسوب می شود استفاده مکرر از فرش دستبافت می تواند موجبات تیره شدن آن را فراهم آورد و نیاز به شستشوی فرش دستباف در اصفهان احساس شود پیشنهاد ما این است که شستشوی فرش دستباف در اصفهان را به متخصصین این امر در سایت بسپارید.
مشخصات فرش دستباف فرش دستبافت

سه مشخصه مهم دارد که عبارتست از:
_ فرش دستباف دارای تار و پود می‌باشند.
_ فرش‌ دستباف پرز دارد.
_ در فرش دستبافت، پرزها دور تارها گره خورده‌اند.

نکات کاربردی در مورد شستشوی فرش دستبافت در اصفهان | اصفهان فرشور

انواع فرش‌ دستباف از نظر متریال | اصفهان فرشور

انواع فرش‌ دستباف از نظر متریال
انواع فرش‌ دستبافت در اصفهان را می‌توان بر اساس متریالی که از آن بافته می‌ شوند تقسیم‌بندی نمود. این تقسیم بندی بدین شرح است:
_ ابریشم
از انواع مختلف فرش‌های ابریشمی دستباف می‌توان به فرش تمام ابریشم، گل‌ابریشم، و کف ابریشم اشاره داشت. در بافت این فرش‌ها از نخ ابریشم استفاده می گردد.
_ پشم
فرش ‌های پشمی از پشم برای تار و پود و نخ پنبه برای پرزها به‌عنوان اصلی‌ ترین متریال استفاده شده است.


نحوه شستشوی فرش دستباف در اصفهان
همان‌طور که بیان کردیم شستشوی فرش دستباف در صنعت قالیشویی در اصفهان از حساسیت بالایی برخوردار می باشد. به همین جهت ابتدا آشنایی مختصری با فرش‌های دستباف را ارائه کردیم تا بتوانیم در هنگام شستشوی فرش دستباف در اصفهان با توجه به بافت و جنس و دیگر ویژگی ‌ها شستشوی فرش دستبافت در اصفهان را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم. کشورهای مختلفی در تولید فرش دستباف فعالیت دارند که می‌توان کشورمان ایران را سرآمد همه آن‌ها دانست. در شستشوی فرش دستباف اصفهان به این دلیل که در بافت آن‌ ها از رنگ‌های طبیعی استفاده می گردد نسبت به مواد شوینده صنعتی واکنش نشان می‌دهند و در بسیاری از موارد دچار پخش ‌شدگی رنگ می گردند و نقشه اصلی فرش از بین خواهد رفت. کدر شدگی و چرک مردگی از دیگر مسائلی می باشد که برای فرش ‌های ایرانی به وجود می‌آید. پس بسیار اهمیت دارد که از مواد شوینده مناسب برای شستشوی فرش ایرانی و شستشوی فرش دستباف اصفهان استفاده شود. همچنین شما نباید به هر قالیشویی اعتماد نمایید و فرش ‌های نفیس و ارزشمند خود را به آن‌ ها بسپارید.

نحوه شستشوی فرش دستباف در اصفهان | اصفهان فرشور

مشخصات فرش دستباف فرش دستبافت | اصفهان فرشور
سخن پایانی

تیم متخصص ما با سال ها تجربه در زمینه قالیشویی در اصفهان می توانید بهترین خدمات مربوط به قالیشویی اتوماتیک اصفهان، شستشوی فرش دستباف اصفهان، شستشوی فرش ماشینی اصفهان، خشکشویی مبل اصفهان، تعمیرات فرش در اصفهان، شستشویی موکت اصفهان، و رفوگری فرش اصفهان در خدمت شما همشهریان عزیز اصفهانی می باشد.

مقالات مرتبط با قالیشویی

تمامی حقوق این سایت متعلق به اصفهان فرشور می باشد.