اصفهان فرش شور > خشکشویی مبل در اصفهان

نکاتی در مورد خشکشویی مبل در اصفهان

نکاتی در مورد خشکشویی مبل در اصفهان | اصفهان فرشور

خشکشویی مبلمان در منزل

تیم ما با تکیه بر سابقه درخشان خود در زمینه خشکشویی مبل در اصفهان همواره تلاش دارد بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند. در نگاه اول ممکن است که خشکشویی مبلمان یک امر بسیار ساده به نظر برسد اما در صورتی که این مهم به درستی انجام نشود ممکن است خسارات جبران ناپذیری به مبلمان شما وارد کند. ممکن است که لک بر روی سطح مبلمان شما پخش شود و یا اینکه لک به عمق مبلمان شما برود و دیگر هرگز از مبلمان شما پاک نشود یا اینکه در صورتی که در زمان شستشو و یا خشکشویی مبل از مواد شوینده نامناسب برای تمیز کردن مبل استفاده شود و یا اینکه رطوبت در بافت پارچه‌ای یا چرم بماند باعث ایجاد لکه‌های زرد رنگ آب روی مبل می شود و از عمر مبل می‌کاهد. تیم اصفهان فرشور با تکیه بر تکنولوژی روز در خدمت نظافت و شستشوی مبل ها می آیند، چرا که شیوه های شستشوی قدیمی دیگر نمی تواند جوابگوی نیاز ما باشند.

خشکشویی مبلمان در منزل | اصفهان فرشور

خشکشویی مبلمان در محل اصفهان | اصفهان فرشور

طریقه شستن مبل با دستگاه مبل شور تفاوت زیادی با شستن مبل با روش های خانگی دارد. شرکت ما با راه اندازی سرویس خشکشویی مبل در محل در اصفهان و شستشوی مبل در اصفهان بخش بزرگی از کارهای نظافتی را انجام می دهد. در این شیوه شستشویی مبل توسط تیم متخصص ما نه تنها که مبلمان ظاهری کاملا پاکیزه به خود می گیرد تشک ها و ابرهای مبلمان نیز تمیز و پاکیزه می شوند بدون اینکه آسیبی به ظاهر و ساختار مبلمان برسد. تیم ما علاوه بر شستشوی و خشکشویی مبل در محل خدماتی از جمله و شستشوی تشک خوشخواب با دستگاه مبل شور را برای شما با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه میکند.

مراحل خشک شویی مبل در اصفهان توسط تیم متخصص ما

۱- ابتدا مبلمان شما توسط نیروی با تجربه ما به طور کامل جارو کشیده می شود به صورتی که حتی ذره ای از گرد و غبار روی مبلمان شما باقی نماند. در صورتی که شما در خانه از حیوانات خانگی نگه داری می کنید تیم ما برای جداکردن پرزها و مو از روی مبلمان شما از یک غلتک پرزگیر مخصوص استفاده می کنند.
۲- نکته مهم در شستشو و خشکشویی مبل که بسیار مهم است انتخاب نوع شویند است چرا که با توجه به جنس مبلمان تعیین می گردد، تیم ما با تکیه بر تجربه خود متناسب ترین نوع شوینده را برای شستشویی مبلمان شما انتخاب می کنند.
۳- در روش شستشو مبل در منزل و خشکشویی مبل در منزل توسط تیم ما مبلمان ها به صورت تقریبا خشک به شما تحویل داده میشود اما این به این معنا نیست که شما می توانید در همان لحظه از مبلمان خود استفاده کنید، بهتر است چند ساعت اجازه دهید تا مبلمان به صورت کامل خشک شود.
۴- تیم ما برای تمیز کردن برخی از قسمت های مبلمان شما در منزل شامل بدنه و یا سطوح مبل که نیاز است گرد گیری شوند و جلا بگیرند از مواد مخصوص استفاده می کنند تا به مبلمان شما آسیبی نرسد و حتی مبلمان شما جلای تازه گرفته و نیازی به تعویض آنها به وجود نیایید.

مراحل خشک شویی مبل در اصفهان | اصفهان فرشور

شستشوی مبل چرمی توسط تیم ما در اصفهان | اصفهان فرشور

شستشوی مبل چرمی توسط تیم ما در اصفهان

در شستشوی مبل چرمی و خشکشویی مبل چرم چون رویه مبلمان حساس تر هستند لازم است که این کار حتما با دقتی بیشتر انجام شود تیم و علاوه بر آن از شوینده مناسب استفاده گردد. تیم ما همواره در تلاش هستند بهترین را به شما ارائه کنند در زمینه شستشویی مبل چرمی نیز آنها مراحل را طی می کنند تا مبلمان شما به خوبی تمیز و پاکیزه گردد.


مراحل شستشویی مبلمان چرمی در منزل

۱- ابتدا مبلمان شما توسط تیم ما با یک پارچه تمیز غبار روی می شود در این مرحله تیم ما توجه دارند که آسیبی به مبلمان شما وارد نشود.
۲- سپس مبلمان چرمی شما توسط یک برس نرم همراه با یک شوینده مناسب شستشو داده می شود تا لک ها و کثیفی ها از مبلمان شما پاک شود.
۳- در مرحله آخر نیز همکاران ما با استفاده از یک پارچه تمیز سطح مبلمان شما را خشک خواهند کرد. توجه داشته باشید مدتی را به مبل استراحت دهید تا کامل خشک شود.

مراحل شستشویی مبلمان چرمی در منزل اصفهان | اصفهان فرشور

شستشوی مبل پارچه ای توسط تیم ما در اصفهان | اصفهان فرشور

شستشوی مبل پارچه ای توسط تیم ما در اصفهان

زمانی که سخن از شستشوی مبل پارچه ای می شود یابد به این نکته توجه داشت که جنس روکش و پارچه مبلمان در شستشو و خشکشویی مبل بسیار مهم است چرا که برای برخی از پارچه ها اصلا نباید از مواد شوینده بکار برد و تنها شستشو با آب کافی است. این موضوع که برای شتشویی از چه موادی باید استفاده کرد را تنها می تواند از برچسب راهنما همراه مبلمان و یا با استفاده از تجربه متوجه شد.

مراحل شتشویی مبلمان پارچه ای در منزل

۱- در مرحله اول مبلمان شما توسط جارو برقی مخصوص به طور کامل غبار رویی میشود تا تمامی خاک و گرد و غبار از مبلمان خارج شود.
۲- در مرحله بعد با توجه به اینکه چه شوینده ای برای مبلمان شما مناسب است مبلمان شما روشویی میشود.
۳- در مرحله آخر نیز سعی می شود که رطوبت مبلمان شما گرفته شود و مبلمان تا حدی خشک به شما تحویل داده شود. توجه داشته باشید مدتی را به مبل استراحت دهید تا کامل خشک شود.

مراحل شستشویی مبلمان پارچه ای در منزل | اصفهان فرشور

هزینه شستشو و خشک شویی مبلمان در منزل اصفهان | اصفهان فرشور

هزینه شستشو و خشک شویی مبلمان در منزل اصفهان

خدمات شستشوی مبل بخشی از سرویس ها و خدمات تیم ما به شما می باشد. با توجه به اینکه تیم ما همواره تلاش دارد بهترین ها را با مناسب ترین قیمت به شما ارائه کند در همین رابطه نرخ هزینه شستشوی مبل برای هر دست مبلمان ثابت در نظر گرفته شده و بسیار مقرون به صرفه است.


عوامل موثر بر قیمت خشکشویی و شستشویی مبلمان در اصفهان

عوامل زیادی هستند که می توانند روی روش شستشوی مبل و همچنین خدمات شستشوی مبل تاثیر بگذارند. چنانچه روش شستشوی مبل تغییر کند، امکان تغییر در هزینه شستشوی مبل نیز وجود دارد. تیم متخصص ما بهترین و کم ترین قیمت را به شما ارائه می کنند. مهم ترین عواملی که روی قیمت شستشوی مبلمان منازل تاثیر دارند عبارتند از:
اندازه و تعداد قطعات مبلمان: هر چه اندازه تعداد مبلمان و قطعات آن بیشتر باشد، ماده شوینده و شامپو نانو بیشتری برای شستشوی مبل، استفاده می شود و زمان اجرای کار نیز افزایش پیدا می کند. پس هزینه نیز افزایش پیدا می کند.
جنس پارچه مبلمان
: با توجه به جنس پارچه مبلمان و موادی که متناسب با آن جنس می باشد هزینه شستشو نیز ممکن است کم و یا زیاد شود چرا که برخی از پارچه های مبلمان را میتوان تنها با مواد خاص شستشو داد تا کیفیت خود را از دست ندهد.
گرفتن مو و پرز گیری مبلمان: در برخی از منازل که حیوانات خانگی استفاده می شود یک مرحله به شستشو و خشک شویی مبلمان اضافه می شود که آن جداکردن پرزها و مو از روی مبلمان با استفاده از یک غلتک پرزگیر مخصوص است که خود بر قیمت تاثیر گذار است.
نکته
: زمانی که شما تصمیم به شستشو و خشک شویی مبلمان خود در اصفهان گرفتید کافی است با تیم ما هماهنگ شوید و پس از مقایسه قیمت ها با خیلی آسود با تیم ما هماهنگ شوید و بهترین را تحویل بگیرید.

عوامل موثر بر قیمت خشکشویی و شستشویی مبلمان در اصفهان | اصفهان فرشور

مقالات مرتبط با قالیشویی

تمامی حقوق این سایت متعلق به اصفهان فرشور می باشد.