اصفهان فرش شور > شستشویی موکت در اصفهان

انواع روش های شست و شویی موکت در اصفهان

انواع روش های شست و شویی موکت در اصفهان | اصفهان فرشور

توضیحاتی در مورد شست و شویی موکت در اصفهان

اگر چه امروزه با تنوع فوق العاده ای در صنعت کفپوش مواجه ایم اما بر کسی پوشیده نمی باشد که موکت به عنوان یکی از قدیمی ترین کفپوش های رایج در ایران همواره طرفداران خود را دارا می باشد. موکت برای اتاق کودکان بسیار مناسب می باشد و ایمنی کودک را بخصوص در سال های اولیه زندگی اش فراهم می نماید. با داشتن موکت، کف خانه نرم و راحت می باشد و به دلیل تنوع بالا در طرح و رنگ با هر نوع دکوراسیون هماهنگ خواهد شد. همچنین موکت به عنوان عایق صوت و حرارت کاربرد داشته و برای مکان های پر سر و صدا و یا سرد بسیار مناسب است. ما در این مقاله می خواهیم در مورد شستشویی موکت اصفهان با شما صحبت کنیم. شستشویی موکت اصفهان جزء اموری ست که هر چند ماه یک بار شما را درگیر خود خواهد نمود.

توضیحاتی در مورد شست و شویی موکت در اصفهان | اصفهان فرشور

توضیحاتی درباره شست و شویی موکت در اصفهان | اصفهان فرشور

یکی از نکاتی که در مورد شستشویی موکت اصفهان وجود دارد این است که عموما موکت در اصفهان توسط چسب روی کف خانه نصب می گردد و امکان جداسازی و شستشویی موکت اصفهان وجود ندارد. همچنین در صورت شستشویی موکت اصفهان که غیر اصولی باشد موکت چین خورده و تغییر ابعاد می دهد و نصب مجدد آن در محل قبلی با مشکلات زیادی همراه می شود. در ضمن چنانچه موکت درجا و به صورت دستی با ابزار خانگی شسته شود رطوبت در داخل الیاف آن باقی مانده و با ایجاد بوی نامطبوع موجب سلب آسایش کاربران خواهد شد. پس شستشویی موکت در اصفهان بسیار تخصصی می باشد. شستشویی موکت اصفهان و شستشویی موکت در منزل اصفهان با بالاترین کیفیت توسط تیم ما انجام می پذیرد.

شستشویی موکت اصفهان از نظر ابعاد ساختمان

استفاده از موکت یکی از بهترین گزینه ها برای افراد و خانواده هاست. ولی پرسشی که قبلا هم مطرح شد این است که در صورت کثیف شدن موکت های معمولی و انواع موکت چسبیده به کف اتاق ها چه راه کاری وجود دارد تا شستشویی موکت اصفهان به گونه ای انجام شود که هم موکت تمیز شده و هم مثل روز اول نو و تازه به نظر برسد؟ زیرا افراد بسیاری این تجربه را داشته اند که بعد از شستشویی موکت اصفهان، موکت به کلی از بین رفته یا رنگ و روی آن بسیار کهنه شده و یا جاهای مختلف آن رنگ های متفاوتی پیدا کرده و یا حتی پرز های ریز موکت بیرون آمده و تحت هیچ شرایطی مثل اول نشده است.

شستشویی موکت اصفهان از نظر ابعاد ساختمان | اصفهان فرشور

روش های خاص شستشویی موکت اصفهان | اصفهان فرشور

شستشویی موکت اصفهان به دو روش زیر را برای تان تشریح می کنیم:
روش اول شستشویی موکت اصفهان
: این نوع و روش از شستشویی موکت در اصفهان برای مکان های بزرگ مانند هتل ها و ادارات و منازل بزرگ توسط دستگاه پولیشر که دارای فرچه نرم است صورت می گیرد آشغال های بزرگ ابتدا توسط جاروبرقی صنعتی جمع آوری می گردد.
روش دوم شستشویی موکت اصفهان
: برای مکان های کوچک و منازل آپارتمانی از این روش شستشویی موکت اصفهان استفاده می گردد که توسط بخارشوی صنعتی با مواد شوینده مخصوص صورت می پذیرد.


معرفی دو روش نوین شست و شوی موکت در اصفهان

به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که تیم ما سال ها ست که مشکل نگهداری و نظافت موکت مشترکین را مرتفع ساخته است. تیم ما مفتخر است که با هدف رفاه حال مشترکین و افزایش رضایتمندی شان اقدام به ارائه خدمات شستشویی موکت در اصفهان به دو روش "تر" و "خشک" نماید.
روش اول شستشویی موکت در اصفهان، روش "تر" است. راهکار شستشویی موکت در منزل اصفهان به روش "تر" همان روشی است که برای قالیشویی در اصفهان استفاده می گردد و شستشویی موکت اصفهان توسط آب و شامپو، داخل دستگاه مخصوص شستشوی موکت در اصفهان انجام می پذیرد. این روش برای موکت هایی امکان پذیر است که با چسب روی کف خانه نصب نشده اند و می توان آنها را جمع کرده و به محل قالیشویی در اصفهان منتقل نمود. به منظور عدم تغییر شکل و حفظ پرز و ابعاد، موکت ها پس از شستشویی موکت اصفهان به صورت تخصصی داخل دستگاه در سالن خشک کن با تکنولوژی تابشی زیمنس آلمان خشک شده و در پایان اتو، رول و بسته بندی می گردند.

معرفی دو روش نوین شست و شوی موکت در اصفهان | اصفهان فرشور
معرفی دو روش جدید شست و شوی موکت در اصفهان | اصفهان فرشور

روش دوم شستشویی موکت در اصفهان، روش "خشک" یا همان خشکشویی می باشد. به این معنا که از آب به طور مستقیم در پروسه شست و شو استفاده نمی گردد. این روش از شستشویی موکت در اصفهان مخصوص موکت هایی است که به کف چسبیده اند و جدا کردن و نصب مجدد آنها هزینه و زمان زیادی را در بر خواهد داشت. خشکشویی موکت به صورت درجا انجام می گیرد و تیم مجرب خشکشویی و شستشویی موکت در منزل اصفهان به همراه تجهیزات و مواد شوینده به محل مذکور مراجعه نموده و عملیات خشکشویی را در کمترین زمان و با حداکثر کیفیت به انجام می رسانند. روال کار شستشویی موکت در منزل اصفهان و شستشویی موکت در محل اصفهان بدین صورت است که ابتدا کارشناس تیم ما بررسی های لازم را به انجام رسانده و نوع مواد شوینده و دور ماشین شستشویی موکت در محل اصفهان را بر اساس جنس، نوع و شرایط موکت انتخاب می نماید، سپس موکت توسط دستگاه شوینده با مواد شوینده شسته شده و با استفاده از دستگاه وکیوم خشک می گردد.


در این مرحله از شستشویی موکت در اصفهان مجددا کارشناس سطح موکت را بررسی کرده و اگر لکه ای روی آن باقی مانده باشد با توجه به جنس لکه، میزان کهنه بودن و عمق نفوذ آن اقدام به لکه بری بوسیله مواد تخصصی خواهد نمود. لازم به ذکر است در صورت لزوم برای موکت هایی که شرایط خاص دارند (مثلا بوی نامطبوع دارند) کارشناس تیم متخصص ما از مواد ضدعفونی کننده، نرم کننده و خوشبو کننده ی نانو نیز در شستشویی موکت اصفهان بهره خواهد برد تا در پایان پروسه ی شستشویی موکت در محل اصفهان، موکت ها کاملاً پاکیزه و سالم تحویل مشترک گردد و رضایت مشتری را از خدمات کامل، استاندارد و تخصصی این مرکز به همراه داشته باشد. شما عزیزان می توانید برای آگاهی از قیمت شستشویی موکت در اصفهان و شستشویی موکت در منزل اصفهان با پشتیبانی سایت اصفهان فرشور تماس حاصل کنید.

معرفی دو روش اختصاصی شست و شوی موکت در اصفهان | اصفهان فرشور

تمیز کردن لکه از روی موکت | اصفهان فرشور

تمیز کردن لکه از روی موکت

نکته ای که در مورد لکه موکت باید به آن توجه داشت نوع ماده و مدت زمان لکه می باشد. اگر لکه ی ایجاد شده تازه و نو باشد با انتخاب مواد شوینده مناسب می توان زودتر و بهتر و باصرف هزینه کمتر نسبت به شستشویی موکت اصفهان لکه را از بین برد. اما اگر لکه قدیمی باشد نوع موادی که به الیاف موکت نفوذ کرده پاک کردن آن مشکل تر می گردد. در این جا باید به دنبال یک فرد یا افراد متخصص در زمینه قالیشویی و شستشویی موکت اصفهان بود که بتواند به صورت تضمینی عمل شستشویی موکت اصفهان را به عهده بگیرد و خیال مشتری را از این بابت آسوده نماید. نحوه شستشویی موکت اصفهان توسط تیم متخصص ما متفاوت بوده و بستگی به نوع و جنس موکت شما تمهیدات لازم اندیشیده می شود. اگر بتوانید که موکت خود را به قالیشویی تحویل دهید تا شستشویی موکت اصفهان توسط تیم ما انجام گیرد، کارکنان و کارشناسان ما به منزل شما رجوع کرده و موکت تان را با دقت جمع آوری نموده و در محل کارخانه توسط کارگران و متخصصان شستشویی موکت در اصفهان، موکت مذکور را با شامپو و مواد شوینده مخصوص و متناسب با نوع و جنس آن به سرانجام می رسانند.


اما اگر موکت شما به گونه ای باشد که با چسب به کف اتاق چسبیده باشد، تیم ما افرادی را با دستگاه های شستشوی موکت مکانیزه شامل خشک کن و خشکشویی به منزل تان اعزام می کند و تمامی کار شستشویی موکت در محل اصفهان را از صفر تا صد در محل انجام می دهند.
تمامی خدمات مربوط به شستشویی موکت اصفهان، شستشویی موکت در منزل اصفهان، قالیشویی ومبل شویی در اصفهان، شستشوی فرش دستباف اصفهان، شستشوی فرش ماشینی در اصفهان، قالیشویی در اصفهان، خشکشویی مبل در منزل در اصفهان، تعمیرات فرش در اصفهان، رفوگری فرش اصفهان و ... را توسط تیم ما با سال ها تجربه ی مفید انجام می پذیرد.

تمیز کردن لکه ها از روی موکت | اصفهان فرشور

مقالات مرتبط با قالیشویی

تمامی حقوق این سایت متعلق به اصفهان فرشور می باشد.